.

.

[SA]FANUC Fanuc kaitsmed Jaapani - kaitsme - LM03 suur 0.3 A 48V--30pcs/palju

[SA]FANUC Fanuc kaitsmed Jaapani - kaitsme - LM03 suur 0.3 A 48V--30pcs/palju

€ 49.00
€ 60.06
-18 %

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul


Jaapani tootja sertifitseeritud sertifitseerimise kiri
Hiljuti laekunud klientide tagasiside, teha ebastabiilne toodete tulemuslikkuse, kiiremini kaitsme puhub, pärast meie tehnilise personali uuring näitas, et tarbijatel peaks olema aktsiaturg, et osta elektroonikaseadmed liiga kaua, selle täpsus elektrooniline toode kuulub osa, toote säilitamise tingimused ja ladustamise ajal on teatud nõuded, et temperatuur ei põhjustaks jõudlust. Selleks, et tagada klientidele täppisseadmete, meie erakorralise viimistlus tõeliselt uus toode võrreldes algse plii-free stock pildi toode liiga kaua, me selgitada risti, lootes, teie abi.
Pärast kääritamist kaitsme kasutamise kohta :
Pärast kääritamist kaitsme, ei ole praegu tuleks maha lõigata ja läbipõlenud kaitse ei ole ohtlik. Pärast kääritamist kaitsme, samaväärne reiting (praegune) vähenenud, pigem suurenenud ja seega ei tooda turvalisuse probleeme circuit, kuid väiksem ülekoormus praeguse või impulsside lõigata circuit . [ Näiteks : Hinnang (praegune) 3.2 kaitsme stock viis aastat pärast selle aegumist kaitse reitingud võivad olla umbes 2,5 A, kui kaitse on installitud masin, praegune väärtus masin lõigata circuit jõuab 2,5 A ei 3.2 vool on ära lõigatud. ]
Kui teie ettevõttes arendada uusi tooteid selle toote kohta, palun võtke ühendust meie kolleegid Osakond infotehnoloogia, erilist olemust see toode tuleb kasutada samaaegselt koos määratud baasi tööta korralikult, kui teie ettevõte kasutab teenust, ei kinnita baasi alusel halvimal juhul ei ole vaja asendada kaitsme alus.
See toode on kõrge-täppis elektroonilised komponendid, eriline keskkonnanõudeid, kui stock, et teha õige kasutamine meie tooted, siis võib klientidel Keelata aktsia eest rohkem kui viis aastat, toote identifitseerimise meetod ja valmistamise kuupäev, palun järgmised andmed :

Atribuudid

Mudeli Number:
fese
Kasutamine:
Kõrgepinge
Breaking Capacity:
Kõrge
Ohutuse Standardid:
KEMIKAALIOHUTUSE hindamine
is_customized:
Yes
Brändi Nimi:
RONGLAN

Ka ostjad valivad