.

.

100 TK Puidutöötlemine Cutting Tools/ Graveerimine masin bitti/Graveerimine bits/ graveerimine blates

100 TK Puidutöötlemine Cutting Tools/ Graveerimine masin bitti/Graveerimine bits/ graveerimine blates

€ 63.00

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul

100 tk lõikur,kõik-alumiinium kasti pakkimine täielik sobib professional puidutöötlemine Varre 6.35 MM (1/4 tolli), mida tavaliselt kasutatakse korrastamist.
Laevandus Palun avage pakend ja kontrollige, kas seal on mõned kahjude enne kirjutama, kui on mõned, kahju , palun alla ei kirjuta, ja võtke meiega kohe valime parim viis saada kaup teile, kui kuller te otsustasin, see ei ole hea, et Kliirens Me laev worldwidebut Kui teie riik on kohandatud on range, palun võtke meiega ühendust enne kui pakkumise kontrollige andmed ja kinnitatud.
Makset võtame panga TT,western union,moenybook,moenygram jne Makse tuleb teha hiljemalt 48hours oksjoni lõpuaeg Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need kulud on ostja vastutusel.
Toetust, Kui olete paki,ning ei ole rahul kaupade või on muu probleem nagu purustatud,pls ütle meile üksikasjalikult põhjus ja esitama fotod mingil põhjusel vaja kõigi toetust. Elemendi tuleb saata tagasi selle algne seisukorras ja mingit füüsilist kahju. Ostja vastutab kogu transpordi maksumus .
Võtke meiega ühendust Teretulnud kogu maailmas klient küsida ja küsimustele,me püüame teha oma parima, et tagasisidet, klient?s-e-posti hiljemalt 1 tööpäeva jooksul. Kliendi rahulolu on meile väga tähtis.

Atribuudid

Läbimõõt:
6.35 MM (1/4 tolli)
Tüüp:
End Mill
Materjal:
Karbiid
Kogupikkus:
Muud
Mudeli Number:
100tk
Kate:
Muud

Ka ostjad valivad