.

.

LiitoKala Lii-260 Aku Laadija 18650 26650,LCD ekraan aku mahtuvus/sisetakistus/pinge lii260

LiitoKala Lii-260 Aku Laadija 18650 26650,LCD ekraan aku mahtuvus/sisetakistus/pinge lii260

€ 8.00
€ 8.39
-5 %

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul


Liitokala lii-260 kasutamiseks :
hoiatus :
1. laadija toimib ainult silindriline liitium-ioon aku.
võtmed (mode) kirjeldus :
1 laadija on kaks nuppu, kontrolli scranton, lühike, mugav kasutada
2 igal juhul hoidke all mode nuppu ja hoidke 3 sekundit, et muuta laadija (tasu eest) režiimis või discharege (võimsus avastamine) režiimis, siis 8 sekundit tootle uus muuta, vool, voolu, 8 sekundit valitud pärast üles, saab kerge vajutage klahvi (mode), vaade praeguse (ma)/võimsus (mah)/pinge (v)/aeg (h)/vastupanu (hr).
2-aku vastupidavuse pärast paned määramine aku, laadija, suvalise riigi režiimis vajutage pikalt klahvile 3 teises lae alla laadida mudel
lae-pärast režiimis, kuvatakse ekraanil, ja ldquo.
heakskiidu režiim (avastamise võime)
1 download mode on täis aku, siis pane aku ja tühjenemise avastamise logi coulant aku mahutavus allalaadimine automaatselt, kui aku on täis.
7 iga aku on olemas või autocephalous/set tuvastamise funktsioon kandevõime. lõpetage, palun, kustuta see vahelduvvoolu. kas eri kirjeldused (18650/26650) aku laadimine üheaegselt.
-kui aku on täis pärast, automaatne süsteemi $ number ma heakskiidu voolu aku ja salvestada energiat heakskiidu aku, on see mode avastamise aku mahutavusest, kui ekraanil kuvatakse, kui discharher ja ekraani võime lõplik mudel, et indemnifiable ekraanil värelus elektri parameeter aku mahtuvus reaalne
-mode avastamise võime pärast lõppu laadija sa 'll enne, kui see funktsioon on valitud praegune uuesti aku, sufficienty üles. saab olla vaid tavaline sisetingimustes. thundered 8 sekundi jooksul vilkumise, ajavahemiku, saate andke mode valikuklahvi 500ma või 1000 ma koormusvool, süsteem, 8 sekundi pärast saab olema teie valik lukk praegune koormus, kui 8 sekundit, ilma et see muudaks mängu, nii et automaatne süsteem, $ number ma koormusvool, praegune sel ajal ei muutu, kui soovite muuta, reset vaja patareisid.
9 30mm dc/ac. enne kasutamist palun hoolikalt kasutusjuhendit, teadmiseks laetav aku soovitatav laadimisvool, see ei ole eespool soovitatud koormusvool
3. kui laadija rslite arvesse aku laadija puhul on ligikaudu 3 sekundit mõõdetud takistus aku, pärast süsteemi automaatne sisestage koormusvool, valitud režiimi ekraan ja ldquo. kui muutus toide laadija kui laadija kõik lcd ekraan, instant täis särav kui patareid on panna see näitab, null, kui see on halb aku panna näitavad ka null.
5 režiimi dischareger (esimene elektrilöögi uue), et avastada võimsus aku. tasuta, õrnalt läbi režiimis, vajutage klahvi, saate sisse lülitada, et vaadata võimsus laadimine aku (mah)/laadimise aeg (h)/vastupanu aku (mr)/laadimisvool (ma), 4 tüüpi, batterycharge täis pärast, täielik show, alandust, rida on väike ekraan sõna lõppu-of-charge (lõplik), tasuta). kasutaja peab laetav aku advertent maksimaalne koormusvool, kui teil on vaja kiire laadimine, soovitame kasutada 500ma laadimine, see on kõige turvalisem ja aku on ka kõige soodsad
režiim 4.
töörežiim :
tasuta režiim (laadimise režiim)
1.
3 iga aku lcd ekraan on koormus-sõltumatud parameetrid
4 režiimi laadija, erinev laadimisvool. lae laadijaga laadimine võib olla palavik, märgates, ei põletushaavu. thundered 8 sekundi jooksul vilkumise, ajavahemiku, saate andke mode valikuklahvi 500ma või 1000 ma praegust süsteemi 8 sekundi pärast saab olema teie valik lukk voolu, kui need 8 sekundit, ilma et see muudaks mängu, siis see automaatselt lock system 500ma laadimisvool aku (valitud seekord on maksusüsteem, aku voolu).

Atribuudid

Kasutamine:
Standard Aku
Aku Number:
2
Tüüp:
Elektriline
Intelligentne Eest:
Jah
Mudeli Number:
lii-260
ekraan:
Jah
Brändi Nimi:
liitokala
Kiire laadimine:
Jah
Pakett:
No

Ka ostjad valivad