.

.

Pan Flööt 15 Torud Looduslikust Bambusest Puhkpilli Panpipe G Klahvi Flauta Xiao Käsitöö Pan Flööt Flauta Rahvamuusika Instrumendid

Pan Flööt 15 Torud Looduslikust Bambusest Puhkpilli Panpipe G Klahvi Flauta Xiao Käsitöö Pan Flööt Flauta Rahvamuusika Instrumendid

€ 19.00
€ 24.32
-22 %

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul


Pan Flööt 15 Torud Looduslikust Bambusest Puhkpilli Panpipe G Klahvi Flauta Xiao Käsitöö Panflute Flauta Rahvamuusika Instrumendid
Me ainult müüa konkureerivaid tooteid. Palun ärge võrrelge meie toodete ja teiste madala hinnaga tooteid, iga toodet kontrollitakse heli professionaalne muusik üle 4 korda, enne lao välja,me ei saada märkusteta toodete ostjad, palun julgelt osta,saate, mida te eest maksma!
Pan flööt, samuti nimega panpipe, on mingi puhkpilli, mis koosneb sarja, terastorud, torud on korraldatud vastavalt, et pikk lühike või lühike pikas järjekorras, ja panna nad kokku kõrvuti. Seal on plug allosas toru, mis moodustavad üksikute puhuda toru. Kui Mängib, õhu voolu toru, saab toota kõrge ja madala erinevad toonid.
Kui tämbri pan flööt on puhas ja pehme, hea ja sile, kas soolo ja ansambli.
Võtmed valida : G
pilte näitab vasaku käega panflute(pikim toru/ low pitch toru juures vasakul), seal on ka parempoolne panflute(pikim toru/kõrge sammuga toru juures paremat kätt), kui te nõudlus parema käe panflute, palun vali parempoolne nupp, kui te teete, et..
Kvaliteedi Garantii :
Meil on professionaalne QC meeskond, et tagada kõrge kvaliteediga tooteid ja õige pakkimine iga saadetise kohta.Oleme kindlad, et meie muusikariistad on täpne toon, heli, atraktiivne, sujuva töö ja graatsiline välimus. Iga toodet kontrollitakse ja testitakse enne shipping, nii et me pakkuda teile toote hea kvaliteet, kuid madal hind, me ei usu, et sa saad rahul toote meilt.
Tolli Väljalase(Vähem või üldse mitte Tolli Maksud Oma Kaupu!)
Siis me laeva objekt ja aruande kauba väärtust kuni 10.Peate maksma tollimaksu.Kuid toll on avatud pakendi ja ümberhindluse meetodi esmakordne rakendamine toodete vahel,Meil on piisavalt kogemusi, et aidata teil saada toote kaudu ohutult.
Tagastab :
Me hüvitame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest, ja me ei anna ostja täies ulatuses tagasi. Ostja peaks püüdma esitada kahjunõude koos logistika ettevõte katta kulud kahju või kadu.
Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed.
Tagasiside :
Me väga hindame teie arvamust ja ettepanekuid, sest ostja,me teeme oma parima, et saada kõige positiivne tagasiside olemas.kui teile ei meeldi meie tooted on mis tahes põhjusel,võtke julgelt saata meile tagasisidet,me hindame seda palju!Palun võtke minuga ühendust otse enne lahkumist neutraalne või negatiivne tagasiside!
Me Lahendada mis Tahes Küsimuses, mis Võib Täita Meie Äri!
Ma Usun jumalasse ja Kasuta Südame Kõike!
Lõpuks soovin teile kena shopping siin!
Pan Flööt 15 Torud Looduslikust Bambusest Puhkpilli Panpipe G / F Klahvi Flauta Xiao Käsitöö Panflute Flauta Muusikariistad

Atribuudid

värv:
parem käsi, vasak käsi
Värv Line:
Punane
Anti-krakkimise line:
no
Toon:
G
Mudeli Number:
0002 Panflute
Augu Projekteerimine:
AVATUD
Brändi Nimi:
SevenAngel
E Mehhanism:
No
Peamine materjal:
bambusest
Avade arv:
15 Torud
Korpuse Materjal:
bambusest
Materjaliga:
bambusest
Arv torud:
15 Torud

Ka ostjad valivad