.

.

5 tk 10ml käes süstal 5 tk punane nippi kork

5 tk 10ml käes süstal 5 tk punane nippi kork

€ 5.00
€ 5.59
-11 %

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul


Ootame võimalus oma teenuse väljastamise nõuetele.
Ajalugu 1 Meie Tehas Asutati
meie tehas asutati 2009, alustada meie demestic müügi-2 Müüa Hea Hiina
müüme kiiresti meie Hiina Turul ja nautida hea maine 3 Import & Eksport Osakond Loodud
meie impordi ja ekspordi osakond luua, hakkame meie rahvusvahelise müügi-4 Müüa Kiiresti Pardal
meie ekspordi aastane müügitulu summa jõuda Sertifikaadid
Kvaliteedi Tagamine
Kaitsta Oma Makse,
Et Kindlustada Oma Meie Eelised
Kõrge Kvaliteet Kvaliteediga Tooraine, Arenenud Rajatised, Trahvi Kord. Iga meie esemed on järginud, pakkudes kõikide majandusharude kulutõhus lahendus peab loobuda vedelike ja kleebi kontrollitud viisil. Meil on 10 suurt seeria meie tooted, vastav klassifikatsioon vastavalt kvaliteet ja funktsioon, jne.
Meie tooted sobivad paljud rakendused, kaasa arvatud Meditsiini -, Elektroonika -, Ehete -, Auto-ja üldise tööstusliku OEM kokkupanekut. Me oleme pühendunud serveerimiseks projekteerimise, arendamise, tootmise ja müügiga. TARNEAEG :
3-8 päeva pärast kinnitavad, et,detail üleandmise kuupäev tuleb otsustada vastavalt
tootmise hooaeg ja et kogus. Ma saaksin osta väike kogus test?
Jah, muidugi, hinnad näitas veebis, sealhulgas laevanduse kulud, kuid on wil võtta umbes 20-25 päeva, et oma koht. Kõik vedelikud on võimalik täpselt ära jätta, kas õhu rõhu või mehaanilise jõu. Mis on MOQ?
Tavaliselt, meie PAK näitas kodulehel,kuid mõned üksused või OEM punkt, MOQ saab kinnituse pärast läbirääkimiste 4.5 tk 10ml käes süstal 5 tk punane nippi ühise põllumajanduspoliitika Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded, Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks nõuanded,Serveerimiseks näpunäiteid,vihjeid Serveerimiseks
Pakend & PAKETTI :
Standard ekspordi kartongi pakendamise. Kas teil kontrollida valmistoodete?
Jah, iga samm tootmise ja valmistoodangu olla tuli välja, ülevaatus QC osakonna enne shipping. Ettevõtte Info
Ningbo VMATIC Vedelik Kontrolli Industry Co., Ltd on spetsialiseerunud tootja ja eksportija, vallandamise süsteemid ja seadmed kõikides tööstusharudes. Pakume lihtsat käsi või pink automaadid ühe osa materjalid läbi automatiseeritud robotite vallandamise süsteemid visiooni tunnustamise ja meeter-mix seadmed, kaks-osa materjale, näiteks epoxies.
Kõrge Tootlikkus
Kiire Kohaletoimetamine
Juhtiv Tasemel R & D Osakond
Kogenud Turundusjuht
Professionaalse Disaini Osakond
OEM & ODM
Hea müügijärgne Teenindus, keda Me Teenime, Top 500
KKK F AQ 1. Kui tarnimata pärast, et
Me tavaliselt teha toimetaja jooksul 2 päeva, kui tellite suuri kogus või OEM üksused, see võtab kauem aega. Terve rida vahetatav süstlad, pütid, vardad ja nõuanded on ka olemas. kui teil on vaja kiiresti väljendada, siis võiks minuga ühendust, meil on sõlmitud hind express firma, nagu DHL, UPS, FEDEX,TNT.
Me oleme pühendunud pakkuma oma klientidele kõrge kvaliteediga esemeid ja hea raha eest, mis tagab rahulolu kõrge taseme pühendumist. Ma saan soodustust?
Jah, kui soovite, et suurem kogus või, kui sa võiksid kasutada oma väljendada arvesse, pls öelge mulle, et kontrollida lõplik hind.

Atribuudid

Tüüp:
Epoxies
is_customized:
Yes
Mudeli Number:
VC-D029

Ka ostjad valivad