.

.

Bendix ACom Diagnostiliste Tarkvara (v. 6.13)

Bendix ACom Diagnostiliste Tarkvara (v. 6.13)

€ 28.00
€ 35.00
-20 %

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul


start
Bendix ACom Diagnostika Tarkvara
ELYRIA, Ohio - oktoober 24, 2007 - Bendix Commercial vehicle Systems LLC hiljuti tähistas 5000th laadida oma Bendix R ACom T diagnostika tarkvara. See verstapost klienditeeninduse näitab Bendix kohustuse aidata laevastike ja tehnikud diagnostika, remont, tõrkeotsing ja ümberkalibreerimise komponentide, mis moodustavad selle mitteblokeeruva pidurisüsteemi ja stabiilsus-süsteemid, pakkudes tasuta, lihtne juurdepääs Bendix R ACom T Interneti teel või CD formaat ei kulu alates bendix.com kirjanduse keskus.
Töötati välja 2004. aastal, et lihtsustada vigade diagnostika ja remont Bendix ABS teenuse tehnikud, Bendix R ACom T diagnostika tarkvara on Microsoft R Windows R-põhine programm, mis ühendab sõiduki kaudu RP1210 adapter vähendada sammud tõrkeotsingu, suunates tehnik otse diagnostika veakoode ja neid toetada, nagu ümberkalibreerimise peamiste ESP andurite, täieliku ja tõhusa remondi.
See hõlmab praeguste ja kõige varasema põlvkonna nii traktori kui ka haagise ABS taotlusi Bendix, sealhulgas Bendix R ABS-6 Edenenud ESPR elektrooniline stabiilsus programm.
It on 's tehnoloogiliselt arenenud täiendada teiste Bendix klienditeenindus pakkumisi, sealhulgas Bendix SWAT meeskond, Bendix serveri diagnostika seadme ja 1-800-ÕHK-PIDUR (1-800-247-2725) klienditeeninduse telefon center.
"Bendix usub, et hoida veoautod teedel on kriitiline edu vedajate ja ekspediitorite samasugused. Alustame esimese kõrge kvaliteediga süsteemi Bendix R ABS-6 ja KLAPID-6 mitteblokeeruv pidurisüsteem kuid, kui remonti on vaja, me soovime tagada, et tehnikud saan, et probleem kiiresti ja rakendamiseks vaja määrata õigesti, et saada auto või haagis, teele tagasi," märkis Fred Andersky, Bendix elektroonika turundusjuht. "Meie mitmetahuline lähenemine, mis hõlmab kergesti kättesaadav, lihtne juurdepääs diagnostika tarkvara, samuti tehnikute ja telefon valdkonnas, aitab laevastiku meeskond hoiab oma veoautod' pidurid toimivad tõhusalt ja ohutult."
Sest edu Bendix R ACom T tarkvara, Bendix prognoosib, vabastades värskendatud versiooni novembri alguses.
"Hoides Bendix R ACom T parim võimalik aitab tehnikud hoida oma Bendix pidurisüsteem parim ja turvalisim nad võivad olla," ütles Andersky. "Ja Bendix jätkab täita selle lubaduse. Nagu uus diagnostika lähenemisviise on leitud ja uus Bendix pidurid lahendused on lisatud Bendix R ACom T jätkab areneb. Tehnikud on alati parem ja kergesti kättesaadavad diagnostiline vahend tõrkeotsinguks ja parandab kõik probleemid kiiresti ja tõhusalt Bendix mitteblokeeruva pidurisüsteemi ja stabiilsuse süsteemid, hoides veoautod hea töö, teedel ja lõpuks hoida maanteed ohutumaks."
Kui Bendix R ACom T tarkvara ühildub Windows R 98, NT, 2000 ja XP operatsioonisüsteemidega, ning toetab järgmisi Bendix R ABS süsteemid ja elektroonilised kontrollplokid :
EÜ-17 T Põlvkonna 4 ja 5, EÜ-30 T, EÜ-60 T (standard, premium ja täpsemad), A-18 T,
MC-30 T ja haagise mitteblokeeruva pidurisüsteemi TABS-6 üksus. Regioon : Kõik regioonid Keeled : inglise OS : VISTA, Win7 x32, Win98, Windows 8/10 x32/x64, Win Japan, Win NT, Win XP Kogus CD-lt : 1 CD-rom Andmete update : 7/2017

Atribuudid

Toote Kaal:
1kg
Elektrooniline:
No
Mudeli Nimetus:
1
Kirje Pikkus:
1inch
Väline Testimine Sertifitseerimine:
BQB
Toote Laius:
1inch
Pinge:
1
Materjali Tüüp:
1
Toote Kõrgus:
1inch
Riistvara Versioon:
1
Tarkvara Versioon:
1
Brändi Nimi:
SattvDiag
võimsus:
1
Erilised Omadused:
Bluetooth
Toote Tüüp:
Tarkvara

Ka ostjad valivad