.

.

BMT DHL UPS, 100tk/palju Foxc Tehase Aku 0 tsükli Aku iPhone 5 5G 1440mAh 3.7 V MFR Sony Core BMTI5GFFB

BMT DHL UPS, 100tk/palju Foxc Tehase Aku 0 tsükli Aku iPhone 5 5G 1440mAh 3.7 V MFR Sony Core BMTI5GFFB

€ 524.17

Summa
Tellimusele juurdepääsetaval kujul

Sellisel juhul peab klient õppida, kuidas eristada aku PCB pardal on kvaliteet, vastasel juhul võite arvasin, et kõik aku on sama. Keevitus punkti PCM-ja Raku peaks olema laser keevitatud ei joodetud. - AAA Kvaliteet
Nr 2 () valmistatud 2017, komplektis USA Texas Instruments IC kohta PCB pardal . Kuid juhul, kui PCM juhatuse miss meetme IC , seda ei saa kontrollida, elektrivool õigesti, et on põhjus, miks mõned kliendid kurdavad võimu äravoolu nii kiiresti. kaitse nõukogu(PCM)
3. Kontrolli vool ja pinge. Miks tõeline 5 G nii-ny aku tagakülg on uuesti trükitud, et seeria numbrit on samad. IPhone aku on teistest erineva mobiiltelefoni aku, sest PCB kõik side pead saada ühendust Telefoni teel. Kui te mingil põhjusel
ei ole rahul, palun andke meile võimalus probleemi lahendada enne lahkumist
tagasisidet või avamise vaidluse Aliexpress. 5 G AAA Nii-ny rakk on kõige raskem. Võimsus 1440m Ah. Avage alumine osad aku, saab näha sees PCM peaks Ehtne. Texas Instrument disain CPU i Phone aku, mis on põhjus, miks Texas Instrumendi aku juhtimise tarkvara on parim testimiseks. Sa võid õppida rohkem meie FB Lehel BMTbattery, kui olete huvitatud.
Hea jõudluse aku, sõltub nii rakkude ja kaitse pardal.Bamyoyo patareid on grading võimsus nivelleerimine kapp kapp, pärast 8 tundi sorteerimine, täpne lugemine aku andmed, sõelumine võimsuse järgi maht i Phone aku mahtuvus, kui maht ei ole kuni standard eemaldatakse.
BMT peamiselt müümine erineva kvaliteediga tüübid, 5 G :
Nr 1 () valmistatud Sony Core (APN NUM : 616-0613), ei saa lahti. See on põhjus, miks meie akude kvaliteet on stabiilsem kui teised. Ei mingeid ühendati taas märk, alates raku-PCM ja flex kaabel. Lahtri, samuti peamised mõõdetakse m Ah. Miks 5 G aku on kahe erineva tootja ja miks nii - ny on parem kui üks?
2.
Maksmine :
Kohaletoimetamine :
Tagasiside :
Me püüdleme Viie Tärni 5/5 üksikasjalik hinnang positiivne tagasiside. Kuivõrd hästi teame, ei ole kõik aku tootja on grading raku ükshaaval, enamik neist lihtsalt ei ramdom kontrollimise tõttu kõrge tööjõukulu ja aeganõudev.
Mõned Pildid Trade show :
Mida nad ütlevad ?


Kuidas Me Teid Aidata ?
- 4 Aastat osalemist nende Osad ja tarvikud valdkonnas. Maha võetud Uus telefon või sai, kuidas see on meie upsteam.
Osta Nüüd !
Teie Klientidele meeldib see !
. - AA Kvaliteeti
Nr 3 () valmistatud 2017, komplektis tasandil PCB pardal. Null Tsükkel, Täis Võimsust 1810m Ah. Aku kvaliteet on meie kõike. Iga Aku on sama seeria numbrit. Iga Aku on sama seeria nr ja tootmise kuupäev 2017.
- 24 tundi Võrgus või Vastuse e-Kirju 3hrs - 6hrs. Kõik meie akud on rangelt järgima standardeid ja tootmisprotsessid.
Kui teie olete klient, kes tõesti aru, ehtne aku sa peaksid teadma :
1. Raku (aku core)
2. Iga Aku on sama seeria numbrit. - Kvaliteedi -
Sertifitseeritud Aku :
Bamyoyo Ettevõte on eriti valvas kvaliteet patareid me müüme. Kaitse pardal on sama nagu veekraan.Semifinished aku on terviklikku kontrolli Texas Instruments tarkvara. Mida kõrgem m Ah tähendab kõrgemat võimu, mis ta on. Akud vastavad nõuetele vastavuse sertifikaadid.
===================================================================================================================
ABC teadmised, mida peab teadma mobiili aku :
Põhimõtteliselt, kui mobiiltelefoni aku on kombineeritud kolme ossa :
1.

Atribuudid

Aku Mahutavus(mAh):
1301mAh-1800mAh
Mudeli Number:
BMTI5GFFB
Kvaliteet, sertifitseerimine:
CE,ROHS,UL
Ühilduva Brändi:
apple
Brändi Nimi:
Bamyoyo
Apple Model:
iPhone 5
Originaal või Mitte:
Ühilduva

Ka ostjad valivad